Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
Науково-методичний семінар для методистів початкової школи

10 жовтня ДНВП «Картографія» спільно з викладачами Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова провели науково-методичний семінар для методистів початкової школи «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування основ громадянської компетентності учнів у процесі реалізації змісту освітніх галузей «Природнича», «Громадянська» та «Історична»».

На семінарі обговорювалися актуальні зміни в галузі початкової освіти та найактуальніші питання освітнього середовища. В рамках семінару були проведені презентації картографічних творів, виданих ДНВП «Картографія» для початкової школи.