Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
23-26 лютого ДНВП "Картографія" брало участь у Вільнюському книжковому ярмарку

23 лютого ц.р. у Вільнюсі урочисто відкрито Вільнюський книжковий ярмарок за участі Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайтє.

У відкритті ярмарку взяв участь Посол України в Литві Володимир Яценківський, який також відвідав український стенд «Книги з України».

Український стенд представили українські видавці з мм. Києва, Харкова та Львова: «Балтія Друк», «Знання», «Майстер книг», «Клуб сімейного дозвілля», «Картографія», «Наш формат», «Фонтан казок», громадської організації «Форум видавців». Українську делегацію очолив президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Того ж дня у Посольстві України відбулася зустріч Посла В.Яценківського з очільниками українських видавництв, в якому взяли також участь представники української та кримськотатарської громад Литви, колектив Посольства.