Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
12-15 червня 2018 року у місті Ювяскюля (Фінляндія) відбувся 5-й Європейський Конгрес зі збереження природи (5th European Congress of Conservation Biology

12-15 червня 2018 року у місті Ювяскюля (Фінляндія) відбувся 5-й Європейський Конгрес зі збереження природи (5th European Congress of Conservation Biology (https://conbio.org/mini-sites/eccb2018)).

Основною концепцією Конгресу є забезпечення добробуту людей, а також цілісність та стійкість екосистем Землі. ECCB2018 забезпечив можливість обговорення та розробки рішень для ряду важливих проблем, з якими стикається людство, об'єднавши міжнародних вчених, практиків, представників різних галузей та урядовців.

Представники ДНВП «Картографія» брали участь у сесіях, пов’язаних з картографуванням територій за допомогою сучасних засобів дистанційного зондування Землі. Темою усної та постерної доповіді було: «Картографування вертикальної структури лісу на основі даних лазерного знімання LiDAR».