Для педагогів

Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» запрошує шановних освітян до співпраці! Ми надамо Вам корисну інформацію про нові видання зі шкільного навчання, плани та розробки з курсів географії та історії. Ви отримуєте можливість стати співавторами у створенні навчально-методичної літератури. Ми пропонуємо придбати продукцію нашого видавництва зі знижками до 20% при заключенні договору

Детальніше
Електронна картографія

Сучасний високий рівень автоматизації на виробництві, зокрема використання ГІС, забезпечує оперативність та інтерактивність картографування, надає можливість перетворення інформації у відповідності до необхідної системи координат. Структуровані бази даних та електронні карти дозволяють полегшити класифікацію та генералізацію об’єктів за їхніми атрибутивними параметрами у відповідності до масштабу та призначення карти.

На базі існуючих цифрових карт ми пропонуємо багатоваріантність вирішення завдань замовників і широкий спектр зображувальних засобів відповідно до сучасного комп’ютерного дизайну.

За допомогою розроблених ГІС можна досягти значно більшого, ніж просте відображення різноманітних даних на карті. ГІС забезпечує можливість геопросторового аналізу об’єктів на карті з урахуванням всього спектру додаткової інформації. Така технологія зв`язує в єдине ціле інструменти графічного відображення, роботу з електронними таблицями, базами даних, електронні карти, векторні карти.

Застосовуючи електронну картографію (векторні карти) у власному бізнесі, можна оптимізувати процеси управління, планування та контролю.

Для замовлення цифрової карти або сервісу пишіть на адресу sysadmin@ukrmap.com.ua.
Приклад простої карти